OPIS

Wiele osób marzy, aby ich uroczystość weselna odbywała się w plenerze. Dlatego zawczasu muszą zadbać o wynajęcie namiotu, stolików i krzeseł oraz innych akcesoriów niezbędnych na tak ważną uroczystość. Warto zapoznać się z ofertami różnych firm i wybrać taką, która ma najlepszą ofertę. Niedrogi wynajem namiotu na wesele może zaproponować rekomendowana firma z Warszawy. Firma obsługuje nie tylko imprezy w woj. mazowieckim, ale na terenie całego kraju.

Oferta firmy jest bardzo bogata. Z różnymi rodzajami namiotów i szczegółowym opisem można zapoznać się na stronie eventomat.pl. Są tam namioty duże, tzw. hale namiotowe, które można ze sobą łączyć. Są też namioty piknikowe, które pomieszczą nawet do 100 osób, a także namioty szybko się rozkładające. To namioty występujące w trzech wariantach:

  • BASIC
  • ROYAL
  • BLACK.

Na wesele idealny będzie namiot ROYAL. Jego srebrny stelaż i srebrnobiałe poszycie prezentują się pięknie i elegancko. Do namiotu można dobrać antypoślizgową podłogę z drewna, ledowe oświetlenie, a także eleganckie stoliki i krzesła.

INFO


DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

ZAREJESTROWANE W OKOLICY


HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAK

Warszawa

Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co.

Warszawa

Instytut Chemii Fizycznej Polskiej Akademii Nauk

Warszawa