OPIS

Jeśli Twoje zęby są w złym stanie z powodu wieloletnich zaniedbań, masz liczne ubytki, przebarwienia i braki w uzębieniu, specjalistyczną i niedrogą pomoc możesz znaleźć w Warszawie. Dentysta z Q-dent przywróci Twoim zębom nienaganny wygląd poprzez wybielanie oraz wyleczy wszystkie ubytki w bezbolesny sposób, protetyk uzupełni luki po utraconych zębach, a periodontolog skontroluje stan Twoich błon śluzowych oraz dziąseł.

Oczywiście w miejscu tym możesz skorzystać także z licznych innych zabiegów. Możliwe jest na przykład wyprostowanie skrzywionego zgryzu dzięki usługom ortodontycznym, przeprowadzenie leczenia kanałowego czy na przykład założenie licówek. Wszystkie te usługi mają zdecydowanie przystępne ceny, zwłaszcza jak na stolicę, nie musisz więc obawiać się, że doprowadzenie uzębienia do perfekcyjnego stanu pochłonie fortunę.

INFO


DODAJ OPINIE
W tym gabinecie dentystycznym udało mi się bardzo szybko wyleczyć swoje zęby z próchnicy. Poddałem się także ich wybieleniu i jestem z tego zabiegu bardzo zadowolony.


By:Ksawery Malinowski
Data:2019-12-04 09:30:17
Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


ZAREJESTROWANE W OKOLICY


HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAK

Warszawa

Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co.

Warszawa

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

Warszawa