OPIS

Jeśli szukasz doskonałego roweru na miejskie wycieczki, terenowe przejażdżki lub do nauki jazdy dla swojego dziecka to asortyment prezentowanego sklepu z pewnością cię mile zaskoczy. W jednym miejscu znajdziesz najwyższej jakości rowery, akcesoria do jazdy oraz niewielkich remontów.

Dużym powodzeniem na stronie Sklepmercedes.ewt.pl cieszą się bagażniki rowerowe. Wykonane są z aluminium, przez co ich waga jest niewielka. Należy je dobierać względem rozmiaru ramy oraz kół rowerowych. Ramiona pozwalają dostosować całość do różnych modeli samochodu. 

Rower z oznaczeniem Mercedes to wysoka jakość wykonania. Jest wyposażony w przerzutki firmy Shimano oraz hamulce typu V. Wersje dla najmłodszych są dostępne w różnych kolorach, z pewnością spodobają się każdemu dziecku. Przy zakupie jednośladu warto sięgnąć też po stacjonarną pompkę, oświetlenie LED oraz kask rowerowy. Całość dotrze do ciebie firmą kurierską. Paczka będzie odpowiednio zabezpieczona, a ty zapłacisz za nią przelewem lub podczas odbioru. 

INFO


DODAJ OPINIE




Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

ZAREJESTROWANE W OKOLICY


HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAK

Warszawa

Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co.

Warszawa

Qdent Warszawa

Warszawa