OPIS

Oferta zaprezentowana na stronie internetowej daba-kubki.pl może zainteresować firmy, które szukają sposobu na skuteczną promocję. Obejmuje ona wykonywanie trwałych nadruków na kubkach (zarówno na boku, jak i na spodzie oraz na uchu) za pomocą różnych metod takich jak subtech. Polega ona na wgrzewaniu obrazu w powłokę naczynia. Producent korzysta również z piaskowania związanego z naniesieniem satynowej farby na przezroczystą powierzchnię, a także z wybłyszczania (aplikacja umieszczona na matowej powierzchni staje się błyszcząca po wypaleniu). Zdobienie na naczyniu może również zostać wykonane błyszczącą farbą srebrną lub złotą.

Ceramika reklamowa, którą oferuje producent, charakteryzuje się wysoką jakością. To, czy można ją myć w zmywarce, zależy od tego, jaką metodą została wykonana. Na grafikę nie ma wpływu temperatura napoju znajdującego się we wnętrzu naczynia.

Producent zapewnia kompleksową ofertę. Służy klientom fachowym doradztwem. Każde zlecenie traktowane jest w indywidualny sposób.

INFO


DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

ZAREJESTROWANE W OKOLICY


Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Poznań

Firma Wielobranżowa Ściskpol

Kwilcz

Gabinety specjalistyczne Renata Graduszyńska

Poznań