OPIS

Zapotrzebowanie na usługi dostawcy internetu jest w XXI wieku olbrzymie. Osoby, których interesuje internet stacjonarny w Toruniu, mogą skorzystać z oferty, która jest dostępna na stronie internetowej internet-torun.com.pl.

Przedstawiona propozycja dedykowana jest zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom. Zapewnia stały dostęp do sieci, gwarantujący optymalne działanie stron internetowych oraz programów. Dzięki modemowi sygnał może być odbierany na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie czy smartfonie. Możliwość korzystania z danej sieci można dowolnie modyfikować. Wystarczy dokonać zmian w konfiguracji systemu, w tym zaktualizować hasło dostępu, a następnie udostępnić je tylko wybranym użytkownikom.

Firma NETIA, dostawca internetu w powyższej ofercie, od lat świadczy usługi na najwyższym możliwym poziomie dla swoich klientów. Ich jakość potwierdzają sami zadowoleni użytkownicy dostarczanego internetu. Podkreślają przede wszystkim wsparcie, jakie operator oferuje na każdym etapie, począwszy od momentu podpięcia sygnału po szybką reakcję na problemy techniczne.

 

INFO


DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

ZAREJESTROWANE W OKOLICY


Autokasacja U Jacka

Aleksandrów Kujawski

Beauty House

Bydgoszcz

TENSO-WAG

Białe Błota