OPIS

Kaskada to renomowany obiekt wypoczynkowy usytuowany w niezwykle pięknych okolicznościach przyrody. Bliskość wyjątkowo czystego jeziora czyni go doskonałym miejscem na wypoczynek z rodziną, romantyczny wyjazd we dwoje, czy też szalone wczasy z przyjaciółmi.

Co więcej, ten luksusowy hotel z Poznania jest idealnym miejscem na jubileusz, wesele, chrzciny, bankiet firmowy, przyjęcie rodzinne oraz mnóstwo innych imprez okolicznościowych. Firma dysponuje przestronną salą z tarasem i widokiem na urokliwą przystań. Restaurację urządzono w stylu marynistycznym, który doskonale komponuje się z widokiem za oknem.

Hotel zapewnia różnorodne menu złożone z wyśmienitych potraw przyrządzanych przez wykwalifikowanych kucharzy. Wszystkie dania serwowane są przez doświadczoną obsługę, która dba o porządek i doskonały klimat na każdym przyjęciu. Firma, chcąc zapewnić klientom pełne zadowolenie z poziomu współpracy, oferuje przygotowanie wyjątkowych dekoracji, maksymalne dostosowanie szczegółów imprezy do ich wymagań oraz wiele innych udogodnień.

INFO


DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

ZAREJESTROWANE W OKOLICY


Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Poznań

Firma Wielobranżowa Ściskpol

Kwilcz

Gabinety specjalistyczne Renata Graduszyńska

Poznań