OPIS

Prowadzisz saunę, w której Twoi klienci czasami się skarżą, że posadzka jest śliska i boją się o swoje bezpieczeństwo? Sprawę załatwi doskonałej jakości wykładzina gumowa o doskonałej przyczepności, która zabezpieczy Twoich klientów przed wypadkami. Można ją zakupić na stronie bellfilc.com.pl w sklepie internetowym w atrakcyjnej cenie.

Poza tym, że jest ona antypoślizgowa, jest także olejoodporna i jej zastosowanie jest praktycznie nieograniczone. Można ją stosować jako podłogę w różnego typu pojazdach, także autobusach i tramwajach, ale idealnie nadaje się także do montażu w halach fabrycznych, gdyż jest doskonałym izolatorem i można przy jej pomocy ocieplić nieco posadzkę. Wystarczy ją po prostu rozłożyć na powierzchni betonowej, drewnianej lub metalowej, ale dla pewności można ją też przykleić odpowiednim do takich materiałów klejem budowlanym.

Wykładzinę tę używa się także do wyłożenia wnętrza samochodu zamiast dywaników czy bagażnika, zapobiegając przed zabrudzeniem się tapicerki. Jej ogromną zaletą jest łatwość czyszczenia, gdyż wystarczy tylko wąż z wodą lub myjka ciśnieniowa.

INFO


DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

ZAREJESTROWANE W OKOLICY


NZOZ MEDICA DENTAL Dorota Łukjan

Białystok

Telart Krzysztof Kalicki

Białystok

Alka Pro spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Wasilków