OPIS

Dzięki szczególnemu położeniu na mapie Europy i świata Polacy mogą cieszyć się różnorodnymi wakacjami, nie opuszczając granic kraju. Jedną z ulubionych form spędzania urlopu jest wyjazd nad morze. Łazy to ośrodek przy Bałtyku, w którym osadnictwo ma wielowiekowe tradycje. Już w okresie międzywojennym i powojennym organizowano tutaj czas dla letników, rozszerzając infrastrukturę i bazę noclegową.

Jednym z najlepszych wyborów pod tym względem jest ośrodek Fala1. Zaledwie 300 metrów dzieli gości od popularnej plaży nad morzem Bałtyckim. W pobliżu są także jeziora, wydmy, krajobrazy Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego, a także jeden z topowych polskich kurortów, czyli Mielno.

Na gości ośrodka czeka wiele atrakcji, szczególnie w sezonie letnim. Rekreacja może przybrać rozmaite formy, od jazdy na rowerze lub konno, przez uprawianie sportów drużynowych lub wizyty w gabinetach masażu i kosmetycznym, po wspólne ognisko czy animacje dla dzieci. Zaprasza się także klientów biznesowych oraz młode pary planujące ślub i wesele nad morzem.

INFO


DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

ZAREJESTROWANE W OKOLICY


AJEDEN Sp. z o.o.

Korytowo

DENTAL CENTER Z3

Kołobrzeg

StyliJa

Koszalin