OPIS

W dobie otwartych granic, Internetu i mobilnych usług organizacja nawet bardzo dalekich podróży sprowadza się do kilku prostych kroków. Aby zmniejszyć koszty i zwiększyć możliwości dotarcia na dalszy kraniec świata, czasami wystarczy skorzystać z przesiadki – na przykład w Kijowie. Ukraińskie linie lotnicze mają bardzo ciekawą siatkę połączeń, która stopniowo jest odkrywana również przez polskich pasażerów.

Warto wiedzieć, że w przypadku Ukraine Airlines przysługuje odszkodowanie za odwołany lot (lub opóźniony). Chodzi o sytuacje, w których z winy przewoźnika podróż nie przebiega zgodnie z planem. A jakie ma to konsekwencje, powszechnie wiadomo – wystarczy, że przepadną zabukowane bilety na turystyczną atrakcję czy hotel i już jest się kilkaset złotych „do tyłu”.

Dlatego w obronie pasażerów działa europejskie prawo, zgodnie z którym można otrzymać nawet do 600 euro rekompensaty. W podobnych sprawach wielu pasażerów reprezentuje firma skyhelp.pl, która po odebraniu wniosku przystępuje do błyskawicznych działań, zwiększając szanse na otrzymanie odszkodowania.

INFO


DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

ZAREJESTROWANE W OKOLICY


Trekker Sport Maciej Gajda Jacek Drzewiński

Poznań

Biuro Handlowe TOPAZ Dorota Zygmunt

Wielichowo

Stiulove

Poznań